MAD production - hostesky Praha, Hostesky celá ČR, hostesky Brno

Mediální podpora

Udělejte svému webu jméno. Potřebujete, aby se vaše internetové stránky dostaly do povědomí více lidí? Chcete zvýšit návštěvnost vašeho e-shopu? Má veřejnost vědět, jaké produkty či služby nabízíte? V tom případě čtete správné řádky.

Nechte si u nás vytvořit PR článek na míru. Prostřednictvím dobrého reklamního textu můžete prezentovat celou vaši firmu, ale také konkrétní produkty nebo nabízené služby.

Samozřejmostí jsou odkazy na prezentované stránky přes klíčová slova šikovně rozmístěná v textu. Články se díky těmto slovům dají nalézt přes klasické internetové vyhledávače. Volba odkazů je zcela na vás. Samozřejmě i v tomto druhu reklamy platí jednoduchá rovnice. Čím více článků objednáte, tím lepší reklamu si uděláte.

Proč si objednat PR články zrovna u nás? Ukážeme veřejnosti vaši firmu v její plné kráse, upoutáme atraktivním tématem, aby každý čtenář text dočetl se zájmem až do konce. PR články tvoří na míru naši zkušení redaktoři, kteří si psaní doslova užívají. Váš článek bude zhotoven a zveřejněn do několika dní od zadání objednávky. Staňte se součástí našich magazínů, ve kterých to tepe energií. Každý PR článek je v našem magazínu umístěn trvale, tím si zajistíte stálou reklamu.

Nevíte si rady s tématem? Vymyslíme ho za vás! Dobrou reklamu netvoří obyčejný článek, ale článek napsaný kvalitně a s citem. Ten, který umí nejen prezentovat, ale taky prodávat. Objevte kouzlo našich unikátních PR textů, které lidi baví!

Magazín Světem módy

Nejčtenější magazín zaměřený na hity ze světa módy, taky na oblíbené rubriky lifestyle, zdraví a krása nebo volný čas. Světem módy je s vámi i na Facebooku.

Magazín Be Mad

Magazín pro modelky a hostesky, které hledají nejen skvělé nabídky brigád a modelingových zakázek, ale taky soutěže o věcné ceny.

Blog plussizemodelky.cz

Rady, jak se stát plus size modelkou, unikátní nabídky a zajímavé články ze světa plus size modelingu na jednom místě.Be IN magazín

Novinky ze světa módy, zdraví a krásy. S námi budete in!

Be fashion magazín

Módní inspirace nebo třeba tipy na dovolenou. S námi si užijete každou volnou minutu!

Magazín starožitností

Nejlepší výstavy starožitností, speciální akce, rozhovory s osobnostmi, starožitné panenky a vše o nich – to a mnohé další najdete v Magazínu starožitností.